,,ყოჩაღ კალა, ამ კამპანიით გამოხვედი არჩევნებზე? - ინგა გრიგოლია მედიის წარმომადგენლების საწინააღმდეგო პლაკატების გაკვრის ფაქტს ეხმაურება
24.07.2021 ნახვები: 461
,,ძლივს არ მივხვდი, რატომ დაერივნენ მედიას ეხლა?!!!! ყველა კოზირი შემოძარცვული ჰქონდათ და გვიპოვეს", - ასე ეხმაურება ჟურნალისტი ინგა გრიგოლია საკუთარ ფეისბუქ გვერდზე 24 ივლისს გვიან ღამით თბილისის ქუჩებში, მედიის წარმომადგენლების და სამოქალაქო აქტივისტების მიმართ, სიძულვილით მოტივირებული პლაკატების გამოკვრას.
,, ყოჩაღ, კალა ამ კამპანიით გამოხვედი არჩევნებზე? მშიერ ხალხთან სათქმელი რომ აღარაფერი აქვს, ის ხელისუფლება ახალ მტერს პოულობს მედიის და სამოქალაქო აქტივისტების სახელით. რაც უფრო მეტ ბოროტებას გამოასხივებთ და ამაზე ააგებთ კამპანიას, მით უარესი თქვენთვის. მოშეს ებარებოდეთ! პლაკატებიდან კუდი გამოუჩნდა", - წერს გრიგოლია.
მისივე თქმით, ხელისუფლებას წინასაარჩევნოდ ოპოზიციის წინააღმდეგ, ყველა რესურსი ამოწურული აქვს და ამჯერად მედიის დისკრედიტაციის ხარჯზე სურთ, რომ გაიმარჯვონ.
,,ძლივს არ მივხვდი, რატომ დაერივნენ მედიას ეხლა?!!!! ყველა კოზირი შემოძარცვული ჰქონდათ და გვიპოვეს. როგორ გამოღარიბაშვილებულხარ, კალაძე, ეს რა დაგმართია, რომ ამკამპანიას მოაწერე ხელი! ასე გააგრძელეთ!",- წერს ჟურნალისტი.